Виготовлення табличок, виготовлення наклейок, виготовлення прапорів, виготовлення вимпелів, виготовлення прапорців, друк на тканині, друк на металі, друк на футболках київ, дипломи на металі
Creatum - На головну
(066) 290-77-00
e-mail: creatum@ukr.net
ХІТИ ПРОДАЖ:
Подставка для флага напольная, одноместная, арт. "Соло голд" Часы настенные 904AG
         
         
 
Друк на металіДрук на металі - виробляється за технологією Гравертон (grawerton) термосублімаційним друком. Переваги технології гравертон – невисока ціна та висока якість.
Годинник настіннийГодинник з логотипом - ефективний іміджевий та рекламний елемент корпоративного стилю будь-якої компанії. Настінний і настільний кварцовий годинник з логотипом.
Виготовлення прапорівВиготовлення прапорів - Прапори - чудовий спосіб прикраси будівель та прилеглої території. Прапори завжди привертають увагу. Прапор є ефектний, престижний вид реклами.
Друк на текстиліДрук на текстилі - виготовлення рекламно-сувенірної продукції методом термодруку та вишивки.
Шовкотрафаретний друкШовкотрафарет - один із найпоширеніших способів друку, що дозволяє наносити зображення на будь-які матеріали.
Комп'ютерна вишивкаКомп'ютерна вишивка - З безлічі способів нанесення зображення на тканину, комп'ютерна вишивка є найбільш презентабельною та ефектною.
 
 
Дивіться також:
Друк на металі
Годинник з логотипом
Виготовлення прапорів
Друк на текстилі
Шовкотрафаретний друк
Комп'ютерна вишивка